Ploter EPSON SureColor SC-P5300

Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 10 990,00 zł 10990.00
Cena netto: 8 934,96 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: EPSON
Kod produktu: C11CL14301A0
Kod producenta: C11CL14301A0
Kod EAN: 8715946717364

Opis

Drukarka wielkoformatowa do zdjęć EPSON SureColor SC-P5300

Kreatywność bez kompromisów
Zaprojektowana z myślą o wymagających potrzebach profesjonalnego fotografa, 17-calowa drukarka fotograficzna EPSON SureColor SC-P5300 wykorzystuje przełomowe rozwiązania technologiczne tylko w jednym celu: aby tworzyć wydruki zgodnie z zamierzeniami artysty. Drukarka P5300 łączy zaawansowaną 10-kanałową głowicę drukującą MicroPiezo AMC z technologią Epson Precision Dot, która umożliwia uzyskanie wydruków charakteryzujących się płynnym odwzorowaniem tonalnym i odwzorowaniem szczegółów uchwyconych nowoczesnymi aparatami o wysokiej rozdzielczości. SureColor P5300 jest wyposażony w 10-kolorowy zestaw atramentów UltraChrome PRO10 w pojemnych wkładach o pojemności 200 ml, w tym fioletowy, zapewniający szeroką gamę atramentów szeroką gamę odcieni niebieskiego i szerszą gamę kolorów. Dzięki dedykowanym kanałom dla atramentów fotograficznych i matowych nie ma konieczności przełączania atramentu, co pomaga zaoszczędzić czas i zmniejszyć jego marnotrawstwo. Co więcej, wbudowany tryb Carbon Black w drukarce zwiększa Dmax, umożliwiając bogatą czerń i wyjątkowy kontrast na błyszczącym papierze. SureColor P5300 oferuje elastyczność i zwiększoną produktywność dzięki wbudowanemu podajnikowi rolkowemu, automatycznej obcinarce i kasecie o dużej pojemności, która mieści do 100 arkuszy ciętych o wymiarach od 8,5" x 11" do 17" x 22". Dzięki zaawansowanej technologii i konstrukcji SureColor P5300 umożliwia fotografom tworzenie najlepszych odbitek o jakości wystawowej.

 

Ploter do wydruku zdjęć EPSON SureColor SC-P5300

 

 • Udoskonalona konstrukcja drukarki - łączy w sobie zaawansowaną 10-kanałową głowicę drukującą MicroPiezo AMC, obsługę wielu nośników i doskonały zestaw atramentów Epson UltraChrome PRO10, aby stale zapewniać najwyższej jakości wydruki o jakości wystawowej
 • Rozszerzona gama kolorów - tusze UltraChrome PRO10 z fioletem zapewniają rozszerzoną gamę odcieni niebieskiego (w porównaniu z atramentem UltraChrome HD poprzedniej generacji)
 • Wiodąca w branży trwałość druku - umożliwia tworzenie wydruków, które przetrwają do 200 lat w kolorze i 400 lat w trybie czarno-białym (obecnie w fazie testów)
 • Brak przełączania atramentu fotograficznego i czarnego matowego - dedykowane kanały dla atramentów fotograficznych i czarnego matowego eliminują potrzebę przełączania między atramentami, pomagając poprawić wydajność i zminimalizować straty atramentu
 • Szerokie możliwości obsługi nośników - obejmuje wbudowaną obsługę rolek z automatyczną obcinarką zapewniającą wydajną produkcję, a także kasetę o dużej pojemności na arkusze 17" x 22"
 • Intuicyjna obsługa - duży, kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala umożliwia łatwą konfigurację, kontrolę i konserwację
 • Rozszerzona łączność - obejmuje łączność Ethernet, USB i Wi-Fi
 • Tryb Carbon Black - zapewnia głęboką gęstość czerni i wyjątkowy kontrast na błyszczącym papierze
 • Zaawansowana obsługa oprogramowania zwiększająca produktywność - obejmuje rozwiązanie Epson Cloud Solution PORT do zarządzania flotą oraz oprogramowanie Epson Print Layout do prostej produkcji poligraficznej
 • Atrament produkcyjny - duże, pojemne wkłady atramentowe o pojemności 200 ml zwiększające produktywność
 • Koniec z przełączaniem atramentów - brak konieczności przełączania między atramentami fotograficznymi i matowymi

 

Niesamowita jakość druku
Dzięki imponującej rozdzielczości 5760x1440 dpi i zastosowaniu innowacyjnej głowicy drukującej Epson Micro Piezo wyposażonej w VSDT, drukarka ta zapewnia spójne i przewidywalne wydruki w ultrawysokiej rozdzielczości. Wyróżnia się drukiem o doskonałych półtonach i optymalnie kontrolowanej gęstości atramentu, zapewniając wyjątkową jakość i precyzję.

Znakomita jakość druku i kolor
Atramenty Epson UltraChrome Pro10 z fioletem wyznaczają nowe standardy branżowe. Ta formuła tuszu rozszerza gamę kolorów, tworząc żywe i wyjątkowo bogate wydruki, które są naprawdę niezwykłe. Ponadto ploter Epson SC-P5300 doskonale radzi sobie z tworzeniem czarno-białych obrazów o jakości galeryjnej.

Black Enhance Overcoat
Najnowsza technologia zapewnia bogatszą czerń, lepszy kontrast i lepszą tonację, minimalizując jednocześnie różnicę połysku, szczególnie w ciemniejszych obszarach na błyszczących nośnikach. Tryb Max Quality (Carbon Black) jest przeznaczony dla profesjonalistów poszukujących jeszcze głębszych odcieni czerni niż zapewnia tryb Max Quality. Osiąga się to poprzez zastosowanie wyjątkowo małych kropelek atramentu (1,5 pikolitra) w połączeniu z powłoką Black Enhance Overcoat.

Drukarka do zdjęć EPSON SureColor SC-P5300

Dedykowane czarne tusze
Koniec z automatycznym przełączaniem atramentu między czernią fotograficzną i czernią matową. Dzięki dedykowanym kanałom dla obu atramentów w głowicy drukującej możesz od razu rozpocząć drukowanie, unikając opóźnień w wymianie wkładów. Czerń fotograficzna zapewnia bogatą czerń na papierach fotograficznych, natomiast czerń matowa doskonale sprawdza się na nośnikach matowych, zapewniając wszechstronne drukowanie.

Zaawansowany tryb zdjęć czarno-białych
Profesjonaliści mogą wybrać wstępnie ustawione tryby, takie jak neutralny, ciepły, chłodny lub sepia, aby uzyskać precyzyjne wydruki czarno-białe. Tryby te można łatwo dostosować za pomocą konfigurowalnych suwaków i koła odcieni kolorów w celu precyzyjnego dostrojenia. Ustawienia niestandardowe można zapisać i ponownie wykorzystać w celu uzyskania spójnych wydruków. Opcjonalne oprogramowanie Epson Print Layout, teraz dostępne na urządzeniach mobilnych Apple, umożliwia wygodny podgląd obrazów i drukowanie z dowolnego miejsca.

Wkłady atramentowe UltraChrome Pro10
Nowe wkłady atramentowe dostępne są w 10 różnych kolorach, w tym w czterech rodzajach czerni i sześciu kolorach dodatkowych, np. w kolorze fioletowym, co znacząco poszerza gamę barw w odcieniach ciemnoniebieskiego. Wydruki szybko schną i stają się odporne na wodę i zarysowania. Atramenty te zapewniają również doskonałą odporność na światło, a jeśli są odpowiednio eksponowane, mogą przetrwać całe życie.

Atrament EPSON Ultrachrome Pro 10 Ink

Przyjazna dla użytkownika
Drukarka Epson P5300 oferuje szereg przyjaznych dla użytkownika funkcji, w tym półautomatyczne ładowanie nośników w rolce, regulowaną kontrolę naprężenia, zautomatyzowany system zarządzania nośnikami i trwałą automatyczną obcinarkę do wydajnej obsługi zadań. Kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala zawiera zintegrowane funkcje pomocy, zapewniające łatwość obsługi. Ponadto zapewnia elastyczne opcje szybkiej łączności, zapewniające płynną i bezproblemową obsługę.

Łączność przewodowa lub bezprzewodowa
Model Epson SC-P5300 może łączyć się przez Ethernet, udostępniając drukarkę w sieci lub za pomocą najnowszego standardu bezprzewodowego, Wi-Fi 2,4 GHz i 5,0 GHz. Wi-Fi Direct oznacza, że nie jest potrzebny żaden router, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo połączyć się z sieciami bezprzewodowymi w ciągu kilku sekund, umożliwiając drukowanie z praktycznie każdego pomieszczenia w biurze.

Konfigurowalny ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala ze sterowaniem gestami
Ploter A2 Epson P5300 ma wbudowany ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala z klawiaturą i nawigacją gestami, wyposażony w imponujący dotykowy panel wyświetlacza LCD z możliwością dostosowania, który umożliwia sprawdzanie stanu drukarki, poziomu atramentu i wykonywanie rutynowych zadań konserwacyjnych, a także szereg innych zadania jednym ruchem ekranu. Możesz nawet ustawić tło wydruku, który chcesz wydrukować, aby uzyskać dodatkowy wygląd.

Drukarka EPSON SureColor SC-P5300 - wyświetlacz

Niezawodny zakres usług
Drukarkę zaprojektowano tak, aby zapewniała niezawodne działanie i dłuższą trwałość. Jest objęta kompleksową gwarancją z obsługą na miejscu, która obejmuje wszystko, łącznie z głowicą drukującą. Usługę można przedłużyć łącznie do pięciu lat, korzystając z opcjonalnego pakietu CoverPlus. Model ten obsługuje rozwiązanie Cloud Solution PORT do zdalnego monitorowania operatora za pośrednictwem Internetu i aplikacji, a także ulepszoną obsługę serwisową Epson. Warunkiem CoverPlus w tym modelu jest aktywacja PORT.

Oprogramowanie do projektowania układu wydruku firmy Epson
Ta wtyczka do programów Adobe Photoshop, Lightroom i Nikon ViewNX-i zapewnia proste, łatwe i elastyczne narzędzie do tworzenia obrazów spełniających różnorodne wymagania dotyczące wyświetlania. Obrazy można drukować pojedynczo lub jako całość, bez obramowania lub z możliwością wyboru rozmiaru i stylu obramowania. Zaawansowana funkcja zawijania galerii umożliwia wydruki nadające się do montażu na ramce. Program działa za pomocą intuicyjnych i spójnych elementów sterujących, które obejmują suwaki i koła kolorów umożliwiające precyzyjną i łatwą regulację. Zawiera zestaw trybów kolorów umożliwiających tworzenie różnych wykończeń, a także zaawansowany tryb czarno-biały. Zawiera zestaw układów szablonów, obsługuje soft proofing ICC, produkcję kolorów, podgląd, niestandardową rejestrację multimediów i układy panoramiczne.

Zaprojektowana dla biznesu
SC-P5300 działa wydajnie przy minimalnym zużyciu energii, wykorzystując 10 ekonomicznych wkładów atramentowych, każdy o pojemności do 200 ml. Wymaga minimalnej konserwacji ze strony użytkownika i zapewnia elastyczność wyboru spośród szeregu pakietów serwisowych Epson CoverPlus, wydłużając gwarancję łącznie do pięciu lat. Dodatkowo płynnie integruje się z szeroką gamą opcji oprogramowania do projektowania, produkcji, zarządzania przepływem pracy i oprogramowania RIP.

Elastyczna i łatwa w obsłudze
Epson P5300 to drukarka biurkowa o szerokości zadruku do 17 cali (432 mm) i czterema ścieżkami podawania papieru. Może drukować na szerokiej gamie nośników, od standardowego papieru typu bond po wysokiej jakości papier fotograficzny i artystyczny, jak również a także przezroczystą folię, półprzezroczyste materiały podświetlane, płótno i specjalistyczne tworzywa sztuczne. W przypadku mediów rolkowych oferuje półautomatyczny załadunek wrzeciona, automatyczną regulację pochylenia i szybką automatyczną obcinarkę zdolną do cięcia różnych materiałów, w tym płótna. Dodatkowo drukarka obsługuje media arkuszowe i zapewnia prostą ścieżkę papieru odpowiednią dla nośników z tektury litej o grubości do 1,5 mm. Umożliwia druk od krawędzi do krawędzi zarówno na nośnikach arkuszowych, jak i rolowych oraz oferuje pełny druk bez marginesów na rolkach.

Oryginalne tusze o pojemności 200 ml

 • Epson T55W1 (C13T55W100) - czarny fotograficzny (photo black)
 • Epson T55W2 (C13T55W200) - cyjan (cyan)
 • Epson T55W3 (C13T55W300) - purpurowy (vivid magenta)
 • Epson T55W4 (C13T55W400) - żółty (yellow)
 • Epson T55W5 (C13T55W500) - błękitny (light cyan)
 • Epson T55W6 (C13T55W600) - jasny purpurowy (vivid light magenta)
 • Epson T55W7 (C13T55W700) - szary (gray)
 • Epson T55W8 (C13T55W800) - czarny matowy (matte black)
 • Epson T55W9 (C13T55W900) - jasny szary (light gray)
 • Epson T55WD (C13T55WD00) - fioletowy (violet)

Drukarka A2 do zdjęć EPSON SC-P5300 - tusze

 


 

EPSON ProGraphics+ GOLD Partner

Certyfikat potwierdza, że firma Epson ufa firmie colorCORNER oraz informuje klientów, że oferujemy najwyższej jakości porady i usługi w zakresie technologii Epson.

Gwarancja EPSON CoverPlus

Ochrona serwisowa ploterów Epson CoverPlus to pomoc techniczna świadczona od instalacji do naprawy i konserwacji sprzętu. W przypadku awarii lub potrzeby dodatkowej pomocy wystarczy kontakt z punktem obsługi klienta Epson. Jeżeli zdalna pomoc nie wystarczy, najpóźniej następnego dnia roboczego, zostanie wysłany wykwalifikowany technik serwisu. Usługa dodatkowo płatna - po więcej szczegółów skontaktuj się z nami.

 • CoverPlus / 3 lata
 • CoverPlus / 4 lata
 • CoverPlus / 5 lat
 • serwis na miejscu z reakcją w następnym dniu roboczym
 • dostęp do centrum pomocy technicznej 

EPSON LFP Accounting Tool

Darmowa aplikacja EPSON LFP Accounting Tool pozwala na kontrolę nad kosztami pojedynczych wydruków oraz nad zużyciem materiałów eksploatacyjnych.
Aplikację można pobrać ze strony producenta.

Dane techniczne

Format A2+ / 17" / 432 mm
Technologia głowicy PrecisionCore™ Micro TFP / piezoelektryczna
Rozdzielczość drukowania 5760 x 1440 dpi
Technologia tuszów UltraChrome Pro10
Liczba dysz 180 dysz czarnych, 180 dysz na kolor
Dokładność linii ±0,1% lub mniej
Objętość kropli atramentu min. 1,5 pl (zmienna kropelkowość)
Ilość kolorów 10
Kolory Czerń fotograficzna , Czerń matowa , Cyjan , Jasny cyjan , Żółty , Vivid magenta [Pigment], Jasna vivid magenta , Violet , Grey , Light Grey
Typ atramentu pigmentowy
Ilość pojemników 10
Pamięć RAM b.d.
Dysk twardy Nie
Pojemność dysku twardego nie dotyczy
Ilość podajników rolkowych 1
Grubość nośników b.d.
Min. długość drukowania b.d.
Maks. długość drukowania b.d.
Maks. średnica rolki nośnika 150 mm
Spectroproofer Nie
Języki obsługi drukarki b.d.
Złącza komunikacyjne USB, LAN
GWARANCJA -
Miejsce realizacji gwarancji na miejscu / on-site
Czas trwania gwarancji 1 rok / 12 miesięcy

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl