Filtr
Cena
  • od
    do

Profilowanie papieru

Profilowanie papieru - tworzenie profilu ICC

Profilowanie papieru - tworzenie profilu ICC
Profilowanie papieru - tworzenie profilu ICC
  • wykonanie profilu ICC
  • ilość podłoży (papier lub inne media): 1x
  • ilość drukarek RGB: 1x
  • usługa zdalna
  • nie wykonujemy profili dla drukarek solwentowych i sublimacyjnych oraz wydruków wykonanych no foliach przezroczystych

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

70,00 zł

Cena netto: 56,91 zł

Profilowanie drukarki
Proces drukowania obrazu na drukarce dla wielu sprowadza się do naciśnięcia przycisku DRUKUJ na drukarce. Jeżeli chcesz wykonać wydruk prawidłowo i chcesz sprostać kryteriom stawianym przez coraz bardziej wymagających klientów konieczne jest profilowanie drukarki za pomocą profilu ICC dla każdego z papierów, płócien i innych mediów, na których wykonywane będą reprodukcje.


Profil ICC
Profil ICC to zbiór danych charakteryzujących kolor wejścia albo wyjścia urządzenia, zgodnie z normami ogłoszonymi przez International Color Consortium (ICC). Profili kolorystycznych używa się do kontroli nad kolorem przy przetwarzaniu na różnych urządzeniach. To właśnie dlatego, poza właściwym doborem papieru i drukarki, poprawne zarządzanie kolorami jest niezbędne dla idealnego wydruku.


Kolory na wydruku są inne niż na ekranie?
Dwie odbitki jednego zdjęcia umieszczone obok siebie nie mają tego samego koloru? Błąd prawie zawsze wiąże się z zarządzaniem barwami. Bez prawidłowego profilu kolorystycznego każde urządzenie interpretuje kolory na swój własny sposób. To, co wygląda idealnie na monitorze, nie zawsze wygląda identycznie po wydrukowaniu na papierze. Profile ICC, specyficzne dla każdej drukarki, zapewniają, że otrzymujesz dokładnie to, co chcesz zobaczyć. Dzięki profilom ICC masz pewność, że wydrukowane zdjęcia będą dokładnym odzwierciedleniem tego co widzisz na monitorze. Pod warunkiem, że monitor również jest odpowiednio skalibrowany.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl