Kategorie blog
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
25" skaner wielkoformatowy COLORTRAC SmartLF SC 25 Xpress
25 calowy skaner wielkoformatowy COLORTRAC SmartLF SC 25m, 25c, 25e Xpress

Skaner wielkoformatowy COLORTRAC SmartLF SC 25 Xpress został nominowany do nagrody Wide Format & Signage Scanner of the Year w 2016 roku. Zapewnia superszybkie rezultaty w połączeniu z obrazowaniem wysokiej jakości. Użyj SmartLF SC do tworzenia doskonałych skanów lub kopii map wielkoformatowych, planów terenu, rysunków technicznych, planów, renderingów architektonicznych i wielu innych dokumentów technicznych.

czytaj całość »
Drukarka HP DesignJet T230 - kompaktowy ploter CAD
Drukarka HP T230 - kompaktowy ploter CAD

Kompaktowy ploter HP DesignJet T230, który zwiększa efektywność oraz mieści się w ograniczonych przestrzeniach i w zamierzonych budżetach. To najmniejszy ploter HP, który w dodatku został wykonany w nawet 30% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Zaoszczędź przestrzeń dzięki najmniejszym na świecie ploterom dopasowanym do Twojego biura.

czytaj całość »
36 i 44-calowe skanery COLORTRAC SmartLF SG
Skaner COLORTRAC SmartLF SG - do skanowania grafik, map i projektów CAD

Skanery wielkoformatowe Colortrac SmartLF SG 36" i 44" są idealne do skanowania ostrych szczegółów na rysunkach technicznych i mapach, a także żywych, dokładnych kolorów potrzebnych grafikom. Skanery szerokoformatowe z serii SmartLF SG posiadają wszystkie zalety doskonałego odwzorowania kolorów w technologii CCD - możliwość skanowania szerokiej gamy kolorów i wysokiego zakresu dynamiki (szczegóły w ciemnych i jasnych obszarach) - w połączeniu z rozdzielczością optyczną 1200 dpi. To sprawia, że są idealne dla grafików, a także geodetów i inżynierów, dla których istotne są ostre linie na zeskanowanych dokumentach technicznych CAD i mapach.

czytaj całość »
24" i 36" przenośne skanery wielkoformatowe COLORTRAC scan!
Przenośny skaner wielkoformatowy COLORTRAC SmartLF scan! 24 i 36 cali

Uzyskaj jeszcze lepsze skany dzięki Colortrac SmartLF Scan, jedynemu skanerowi wielkoformatowemu, który działa zarówno jako sieciowy skaner biurowy, jak i przenośny skaner podczas służbowych obowiązków w terenie. Dzięki sześciu trybom pracy możesz skanować do komputera, sieci, dysku USB lub pamięci wewnętrznej lub skanować do poczty e-mail i chmury za pośrednictwem urządzenia z systemem iOS.

czytaj całość »
42" skanery wielkoformatowe COLORTRAC SmartLF SCi
42" skaner wielkoformatowy COLORTRAC SmartLF SCi 42m, SCi 42c, SCi 42e

Skanery wielkoformatowe Colortrac SmartLF z serii SCi są idealne do codziennych zadań skanowania. Dokument w formacie A0/E można skanować w pełnym kolorze z prędkością 12 cali na sekundę, tylko o 1 cal na sekundę wolniej niż prędkość skanowania czarno-białego. W przeciwieństwie do skanerów wykorzystujących naprzemienne czujniki, SmartLF SCi korzysta z uproszczonego układu rolek dociskowych, aby zapewnić, że dokument zawsze pozostaje w kontakcie z optyką.

czytaj całość »
Plotery tnące SUMMA S2 serii T - T75, T120, T140, T160
Plotery tnące SUMMA S Class 2 /  S2 T75, T120, T140, T160

Plotery tnące Summa S2 serii T posiadają procesor, który jest 7 razy mocniejszy niż w poprzednich modelach. Kolorowy ekran dotykowy, port sieciowy, szybkie i niezawodne połączenie USB oraz jeszcze szybszy czujnik OPOS sprawiają, że plotery tnące S2 są przygotowane na wieloletnie użytkowanie. Wyposażone w funkcję przycinania i cięcia arkuszy, plotery Summa stały się idealnym towarzyszem i uzupełnieniem dla drukarek wielkoformatowych.

czytaj całość »
36" skanery wielkoformatowe COLORTRAC SmartLF SCi
36" skaner wielkoformatowy COLORTRAC SmartLF SCi 36m, 36c, 36e

Skanery Colortrac SmartLF z serii SCi są idealne do codziennych zadań skanowania. Dokument w formacie A0/E można skanować w pełnym kolorze z prędkością 12 cali na sekundę, tylko o 1 cal na sekundę wolniej niż prędkość skanowania czarno-białego. W przeciwieństwie do skanerów wykorzystujących naprzemienne czujniki, SmartLF SCi korzysta z uproszczonego układu rolek dociskowych, aby zapewnić, że dokument zawsze pozostaje w kontakcie z optyką.

czytaj całość »
Wacom One i Wacom Intuos z 3-miesięcznym dostępem do aplikacji
WACOM i aplikacje dostosowane do celów edukacyjnych

Potrzebujesz odpowiednich narzędzi do zdalnego nauczania i e-learningu bez względu na to gdzie się znajdujesz? Wacom, wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom, oferując doskonałe rozwiązania i wsparcie dla nauczycieli i uczniów, którzy mogą prezentować i korygować lekcje online. Mogą współpracować ze sobą w naturalny sposób i robić na ekranach to, co zwykle robili na tablicy – nie muszą przy tym zmieniać sposobu pracy. Nauczyciele mogą bez trudu wprowadzać komentarze, wizualizować procesy i rysować wykresy, aby uczniowie mogli zrozumieć złożone idee. Od teraz wraz z tabletem piórkowym Wacom Intuos oraz ekranem piórkowym Wacom One otrzymasz 3-miesięczny bezpłatny dostęp do aż pięciu fantastycznych aplikacji edukacyjnych – Collaboard, Explain Everything, KamiApp, Limnu oraz Pear Deck. Obowiązuje regulamin*

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl