Kategorie blog
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Tablet piórkowy XP-PEN Deco Pro S / M / SW / MW
Tablety piórkowe XPPEN Deco Pro

Graficzne tablety piórkowe XP-PEN Deco Pro S / M / SW / MW
Rozwiń swoją kreatywność z nowymi modelami tabletów piórkowych XP PEN Deco Pro: S / M / SW / MW. Użyj innowacyjnego pokrętła i ośmiu klawiszy skrótów, aby znacznie usprawnić przepływ pracy. Ultracienka i opływowa konstrukcja zdobyła dwie międzynarodowe nagrody. Wszystko zostało skrupulatnie wykonane, aby zapewnić Ci najwyższą jakość rysowania.

czytaj całość »
Kup monitor EIZO i odbierz tablet One by WACOM S
Back-2-School - kup monitor EIZO i odbierz tablet WACOM

Kup jeden z biorących udział w promocji monitorów EIZO z serii FlexScan: EV2451, EV2495, EV2480, EV2795, EV3285, EV2785, EV3895 lub ColorEdge: CS2410, CS2420, CS2731, CS2740, CG2420, CG247X, CG2730, CG279X, CG319X i odbierz tablet One by WACOM S w prezencie.

czytaj całość »
Tablet One by Wacom z darmowym 3-miesięcznym dostępem do aplikacji
Tablet One by Wacom z darmowym 3-miesięcznym dostępem do aplikacji

Przenieś cyfrową naukę na wyższy poziom, dzięki tabletowi graficznemu One by Wacom - teraz z darmowym 3-miesięcznym dostępem do aplikacji: Collaboard, Explain Everything, Kami, Limnu, Pear Deck. Realistyczne cyfrowe pióro, które przekracza ograniczenia tradycyjnej klawiatury i myszy, pozwalając odtworzyć specyfikę zajęć w klasie bez wychodzenia z domu. Zapewnia nauczycielom i uczniom swobodę pisania, robienia notatek, tworzenia, współpracy, uczenia się i nauczania w sposób niespotykany wcześniej.

czytaj całość »
NEC MultiSync EA271U - 27 calowy monitor do biura
NEC MultiSync EA271U - 27 calowy monitor biznesowy

Wyświetlanie treści z zachowaniem najwyższej jakości wymaga rozdzielczości 4K UHD. Monitor do biura NEC MultiSync EA271U o przekątnej 27” i ultracienkiej maskownicy gwarantuje maksymalną wydajność i doskonałe wizualizacje przy rozdzielczości do 3840 x 2160 pikseli, umożliwiając profesjonalistom zwiększenie swojej produktywności. To perfekcyjne narzędzie do realizacji najbardziej wymagających zadań.

czytaj całość »
Ergonomiczna praca z monitorem NEC - ochrona zdrowia na 5 sposobów
Ergonomiczna praca z monitorem NEC - ochrona zdrowia na 5 sposobów

Niewiele osób wie, że ergonomiczne stanowisko pracy to podstawa. To w jaki sposób siedzisz przed monitorem, na jakiej wysokości masz oczy w stosunku do monitora, czy siedzisz pogięty jak paragraf; te i wiele innych czynników w dużym stopniu wpływa na Twoją wydajność, a nawet zdrowie. Dlatego wybór odpowiedniego monitora, który umożliwia regulację wysokości i pochylenia* jest tak istotny. Tu z pomocą przychodzą desktopowe monitory NEC MultiSync.

czytaj całość »
Aparat fotograficzny ILFORD Sprite 35-II Camera - do wyboru do koloru
Aparat fotograficzny ILFORD Sprite 35-II Camera - do wyboru do koloru

Dziś nie każdy ma lub miał okazję obcowania z reliktem minionej epoki. ILFORD postanowił powrócić do przeszłości i wprowadził na rynek analogowy aparat fotograficzny ILFORD Sprite 35-II Camera. Ten niewielki, kompaktowy, wielokrotnego użytku aparat to niedrogi sposób na doświadczenie i poznanie czym jest fotografia analogowa. Dla niektórych nie ma nic bardziej ekscytującego niż oczekiwanie z niecierpliwością na wywołanie filmu i przekonanie się ile zdjęć wyszło, a ile nie. Emocje, które temu towarzyszą to jeden z elementów jakie zapewnia kompakt ILFORD'a.

czytaj całość »
Monitory biznesowe NEC - optymalne parametry i atrakcyjny design
Monitory biznesowe NEC - optymalne parametry i atrakcyjny design

Biznesowe monitory NEC MultiSync zostały stworzone z naciskiem na optymalne parametry działania i atrakcyjny design, dzięki czemu idealnie spełniają potrzeby użytkowników korporacyjnych i nie tylko. Usprawnione opcje podłączania i zaawansowaną ergonomię w celu ochrony zdrowia użytkownika połączono z wysoką jakością obrazu. Monitory te z ich nowoczesnymi, ultracienkimi ramkami już dziś oferują wszystkie funkcje, które będą wymagane w przyszłości.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl