Formy płatności
 • pobranie - płatność przy odbiorze - na terenie lub poza terenem Krakowa
 • przedpłata na konto - przelew z dowolnego banku
 • płatności on-line - za pośrednictwem systemu Blue Media / BLIK / ApplePay / GooglePay / PayPo / PayPal
 • płatność z odroczonym terminem - kredyt kupiecki dla stałych klientów
 • leasing

 

Pobranie - płatność przy odbiorze

 • na terenie Krakowa
  Za swoje zamówienie przy dostawie na terenie Krakowa możesz zapłacić w całości gotówką lub kartą płatniczą.
 • poza terenem Krakowa
  Przy dostawie towaru poza terenem Krakowa, za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub DPD, możesz dokonać zapłaty gotówką.
  Z tej formy płatności korzystać można wyłącznie przy zamówieniach o wartości do 5000 zł.

 

PAMIĘTAJ!

Sprawdź zawartość przesyłki w obecności kuriera. Możesz tego dokonać dopiero po uiszczeniu kwoty pobrania. Jeśli towar jest uszkodzony lub niekompletny, spisz protokół razem z kurierem i zgłoś nam reklamację.

 

Przedpłata na konto - przelew z dowolnego banku

Płatności dokonujesz za pośrednictwem swojego banku bezpośrednio na nasze konto. Prosimy o przelanie pełnej kwoty dopiero po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

colorCORNER
os. Kolorowe 17/15
31-940, Kraków
Bank ING
Nr konta: 27 1050 1445 1000 0097 2853 6765

W tytule przelewu prosimy wpisać jedynie numer zamówienia widoczny na potwierdzeniu zamówienia. Do realizacji zamówienia przystępujemy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. W zależności od terminów rozliczeń międzybankowych może to potrwać 1-2 dni robocze.

W celu przyspieszenia realizacji zamówienia należy przesłać potwierdzenie wykonania przelewu, które można pobrać ze strony banku. Plik w formacie pdf prosimy wysłać na adres zamowienia@colorcorner.pl

 

PAMIĘTAJ!

Jeśli nie odnotujemy Twojej wpłaty w ciągu 7 dni, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

 

Płatności on-line – za pośrednictwem systemu Blue Media / BLIK / ApplePay / GooglePay / PayPo / PayPal

Proces płatności za pośrednictwem systemu Blue Media jest niezwykle prosty. Wszystko przebiega szybko i sprawnie, niemal intuicyjnie. Pierwszym krokiem jest wybór określonych produktów lub usług, a następnie określenie preferowanej metody płatności. Następnie system przekieruje Cię automatycznie do strony, za pośrednictwem, której możesz dokonać płatności, najczęściej jest to serwis internetowy konkretnego banku, za pomocą BLIK lub ApplePay, GooglePay, PayPo, PayPal. To tu następuje dokonanie płatności. Potwierdzasz dokonanie wpłaty i zostajesz przekierowany z powrotem na stronę sklepu colorCORNER.pl. Następnie otrzymujesz informację zwrotną o wpłacie. Odbywać się to może różną drogą. Najczęściej jest to wiadomość mailowa, SMS lub stosowna adnotacja na koncie w systemie. Po odnotowaniu wpłaty w systemie możemy od razu, bez żadnej zwłoki przystąpić do wysyłki towaru lub realizacji usługi.

Płatności internetowe za pośrednictwem Blue Media są w pełni bezpieczne i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Płatności Blue Media

 

PAMIĘTAJ!

Jeśli nie odnotujemy Twojej wpłaty w ciągu 7 dni, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

 

Płatność z odroczonym terminem – kredyt kupiecki dla stałych klientów

Otrzymujesz zamówienie wraz z fakturą z odroczonym terminem płatności, ustalonym indywidualnie w zależności od pozytywnej analizy zdolności kredytowej oraz potrzeb wynikających z potencjalnych rozmiarów współpracy i po zaakceptowaniu Warunków. Zapłatę za zamówiony towar realizujesz po otrzymaniu przesyłki w terminie umieszczonym na fakturze. Decyzję o limicie kredytowym podejmuje colorCORNER.

Warunkiem ubiegania się o przyznanie limitu kredytowego jest dokonanie w colorCORNER minimum 3 transakcji w ciągu 12 miesięcy do chwili złożenia wniosku za łączną minimalną kwotę 1000 zł. Następnie wypełnienie i przesłanie na adres kontakt@colorcorner.pl wniosku wraz załącznikami.

W sprawach dotyczących płatności prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@colorcorner.pl lub numerem telefonu +48 735 525 738.

Wniosek o odroczony termin płatności. Pobierz wniosek

 

Leasing

Dzięki leasingowi możesz dokonać zakupu produktów bez konieczności dysponowania pełną kwotą lub ograniczając wykorzystanie środków własnych. Dodatkowo leasing daje Ci:

 • uniknięcie amortyzacji
 • księgowanie comiesięcznych faktur leasingowych
 • możliwość wykupienia przedmiotu leasingu na koniec umowy na bardzo korzystnych warunkach lub jego zwrot i uniknięcie problemów związanych ze zbytem lub utylizacją.

Umowa leasingu zawierana jest na okres od 18-36 miesięcy. Minimalna wartość przedmiotu leasingu to 3500 zł netto. Ilość dokumentów oraz procedura weryfikacji i podpisania umowy zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Każda oferta leasingu przygotowywana jest indywidualnie. Możesz zapoznać się z ofertą przed podpisaniem umowy. Wycena przedmiotu zakupu może potrwać 1-2 dni roboczych.

Jeżeli oferta naszego leasingodawcy (Santander, LeaseLink) Ci nie odpowiada, zawsze możesz wybrać innego leasingodawcę. W tym przypadku zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: kontakt@colorcorner.pl lub telefonicznie: +48 735 525 738 lub +48 735 525 739.

Santander Leasing LeaseLink

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl