Kategorie blog
Promocje
Papier ILFORD GALERIE Glossy Photo 260 g/m2 - 10x15, 100 arkuszy
Papier ILFORD GALERIE Glossy Photo 260 g/m2 - 10x15, 100 arkuszy

89,00 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 94,00 zł

72,36 zł

Cena regularna: 80,49 zł

Najniższa cena: 76,42 zł
szt.
Film negatywowy ILFORD ILFOCOLOR 400 Vintage Tone 35mm/24 ekspozycje/ISO400 - kolorowy
Film negatywowy ILFORD ILFOCOLOR 400 Vintage Tone 35mm/24 ekspozycje/ISO400 - kolorowy

74,00 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 75,00 zł

60,16 zł

Cena regularna: 64,23 zł

Najniższa cena: 60,98 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DINAX Mirage 5 - drukuj lepiej i szybciej 0
DINAX Mirage 5 - drukuj lepiej i szybciej

DINAX Mirage 5

DRUKUJ LEPIEJ I SZYBCIEJ

 

Wysoka wydajność, bez ukrytych kosztów
Intuicyjny interfejs użytkownika DINAX Mirage 5 umożliwia szybką i wydajną pracę. Jako natywna wtyczka Mirage 5 oferuje płynne i doskonale wyskalowane gradienty, czcionki i osadzoną grafikę wektorową. Mirage jest dostarczany jako wtyczka do: Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Elements, Adobe InDesign, Adobe Illustrator i Adobe Lightroom lub jako samodzielna aplikacja.

 

DInax MIrage

 

Doskonała jakość druku - szybko i wydajnie
Pracuj szybciej i wydajniej dzięki najbardziej zaawansowanej profesjonalnej wtyczce do drukowania dla programów Adobe Photoshop, Illustrator , InDesign lub Photoshop Elements. Ponadto aplikacja Mirage Stand-Alone umożliwia drukowanie natywnych plików PDF, JPEG i TIFF bez konieczności stosowania jakiejkolwiek aplikacji hosta. Po prostu przeciągnij pliki lub foldery PDF, JPEG lub TIFF z mieszaną zawartością obsługiwanych formatów plików do ikony aplikacji Mirage „Droplet”, a intuicyjny interfejs użytkownika Mirage otworzy się natychmiast. Można przechowywać wszystkie ustawienia dotyczące nośników i drukarki, co umożliwia prostą obsługę wielu obiegów pracy i środowisk drukowania. Mirage sprawia, że drukowanie jest łatwe i bezpieczne, wyświetlając wyraźne wyrównanie wszystkich niezbędnych ustawień drukowania w jednym oknie. Naciśnij przycisk „Drukuj”, a dzięki technologii Mirage Zero-Time-to-Print drukowanie rozpocznie się w ciągu kilku sekund. Aplikacja Mirage Stand-Alone jest częścią wszystkich wersji Mirage.

WYSIWYG (What You See Is What You Get) - to co widzisz jest tym co dostajesz
Mirage znacząco optymalizuje i upraszcza proces drukowania. Eliminuje marnotrawstwo mediów spowodowane metodą prób i błędów. Okno podglądu Mirage 5 pokazuje dokładne wyniki drukowania, w tym poprawną kolorystykę softproofu.*

* Można to osiągnąć tylko wtedy, gdy monitor jest prawidłowo skalibrowany i odpowiada aktualnie używanym profilom drukarek ICC.

Zarządzaj swoimi zadaniami drukowania
Mirage Jobs Archive umożliwia doskonałe zarządzanie już przetworzonymi zadaniami. Po prostu naciskając przycisk Drukuj, wszystkie prace przechowywane w archiwum można wydrukować ponownie w dowolnym momencie. Mirage Jobs Archive jest idealne nie tylko do nieskomplikowanego przedruku, na przykład wydań twoich prac, ale także pozwala, jako dostawcy usług drukowania, na wykonywanie wydruków próbnych dla klientów i odtworzenie tych wydruków po jego ostatecznej akceptacji w dowolnej wymaganej ilości.

Zarządzanie kolorami - łatwe jak nigdy dotąd!
Rozszerzenia Mirage PRO zapewniają pełną kontrolę nad zarządzaniem kolorami. Stwórz swój indywidualny profil ICC za pomocą rozszerzenia Pro i zewnętrznego spektrofotometru.

 

Dinax Mirage 5

 

Główne zalety DINAX Mirage

 • praca w Microsoft Windows i Macintosh
 • szybki i prosty w użyciu - oszczędność czasu i pieniędzy
 • w wersji Stand-Alone obsługuje pliki w formatach: PDF, JPEG, TIFF
 • jako wtyczka plug-in obsługuje programy: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator
 • automatyczne lub ręczne obracanie obrazów i wyrównanie na obszarze zadruku
 • obsługuje wszystkie tryby kolorów
 • wbudowany podgląd kolorów (Soft Proofing) oparty na algorytmach Adobe
 • WYSIWYG (What You See Is What You Get) - symulacja kolorów wydruku w czasie rzeczywistym
 • brak ograniczenia długości wydruku
 • brak ograniczenia rozmiaru pliku
 • funkcja dodania ramki z odbiciem lustrzanym dla wydruków na płótnach oprawianych na blejtram
 • obsługa komunikacji przez USB i TCP/IP
 • kompatybilność z drukarkami i ploterami CANON oraz EPSON

 


 

Zobacz, co Mirage 5 może dla Ciebie zrobić

 

1. Edycja obrazu bezpośrednio w Mirage

Edycja obrazu w Mirage 5 może być szczególnie pomocna. Wszystkie zmiany obrazów dokonywane w Mirage 5 można cofnąć w dowolnym momencie i nie powodują zmian w rzeczywistych plikach. Kolejną ważną zaletą edycji obrazów w Mirage jest to, że ustawienie można zautomatyzować za pomocą dropletów lub „zapisanych ustawień”. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w instrukcji.

Następujące funkcje to tylko niektóre z dostępnych:

 • Auto Color - dostosowuje wartości RGB do poziomu, który wydaje się optymalny dla wszystkich obrazów. Nie spowoduje to przesunięć kolorów.
 • Auto Contrast - dostosowuje wartości RGB oddzielnie w celu uzyskania optymalnego rozłożenia wartości dla każdego z trzech kanałów. Może to spowodować przesunięcia kolorów. Istnieją również inne opcje konfiguracji ekspozycji, jasności / kontrastu, nasycenia / odcienia, sepii i balansu bieli.

Nowe opcje edycji obrazu można znaleźć w menu „Zdjęcia” w oknie dialogowym drukowania.

 

2. Przyjazne dla użytkownika okno dialogowe ustawień

DINAX Mirage 5 jest teraz jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika! Wszystkie ustawienia w oknie dialogowym drukowania zostały podzielone na trzy logiczne grupy konfiguracyjne. Najpopularniejsze ustawienia drukowania, takie jak źródło papieru i rozmiar obrazu, umiejscowienie na nośniku wydruku i oznaczenia wydruku, można znaleźć w zakładce „Podstawowe”. Zakładka „Dodatkowe” zawiera bardziej szczegółowe, ale rzadziej używane ustawienia, takie jak „Przytnij”, „Nakładka logo” i „Kafelki”, a także zarządzanie zadaniami drukowania. Menu „Zdjęcie” zawiera wszystkie nowe ustawienia edycji obrazu.

 

3. Regulacja ostrości obrazu

Dinax Mirage 5 zapewnia teraz opcję regulacji ostrości obrazu bezpośrednio przed drukowaniem. Ten filtr działa jak filtr „Maska wyostrzająca” w programie Photoshop i jest potężnym narzędziem. Opcję regulacji ostrości można znaleźć w menu „Foto” w oknie dialogowym drukowania. Co oznaczają poszczególne ustawienia? Kontroler „Promień” określa, ile pikseli wokół danego piksela jest analizowanych. Kontroler „Próg” określa procent, od którego wykrywane są różnice w sąsiednich pikselach. Kontrast jest zwiększany dla wszystkich wykrytych pikseli. W rezultacie jasne piksele stają się nieco jaśniejsze, a ciemne piksele nieco ciemniejsze. Kontroler „Ilość” określa jaka wartość kontrastu zostanie dodana na podstawie dwóch wcześniej zdefiniowanych wartości.

 

4. Pełna 16-bitowa obsługa drukowania

Mirage 5 wewnętrznie wykorzystuje całkowicie nowe obliczanie danych obrazu z pełną (end-to-end) obsługą 16-bitową. Nawet 8-bitowe pliki graficzne mogą być przetwarzane z 16-bitową precyzją. Drukarka otrzymuje ostateczne dane do druku z maksymalną możliwą precyzją. Żądaną głębię bitową można ustawić w menu „Ustawienia…” w zakładce „Zaawansowane”. To ustawienie nie jest zapisywane wraz z zadaniem drukowania i dlatego można je zmienić w późniejszym czasie - na przykład w Archiwum zadań - jeśli zadanie drukowania wymaga ponownego wydrukowania. W menu wyboru papieru „z” wskazuje, jakie obliczenia danych obrazu wykorzystuje drukarka na nośniku.

 

5. Funkcja zoomu przy pomocy narzędzia „Lupa”

Narzędzie "Lupa" pozwala w dowolnym momencie wyświetlić podgląd wydruku z dokładnością do jednego piksela, nawet w rzeczywistym podglądzie wydruku. Lupa powiększa się, aby pokazać rzeczywisty rozmiar wydruku z dokładnością do pikseli, niezależnie od rozmiaru wyświetlacza w oknie Mirage. To powiększenie umożliwia optymalną kontrolę ostrości, rozdzielczości i głębi obrazu rzeczywistego wydruku. Obszar pokazany w lupie zawiera również efekty dowolnej edycji obrazu wykonanej w Mirage 5.

 

 

6. Podgląd wydruku z dokładnością co do piksela

Nowy „Podgląd dokładności pikseli” pokazuje rzeczywistą rozdzielczość druku, w tym wszystkie zastosowane ustawienia zarządzania obrazem i kolorami.

 

7. Obsługa filtrów programu Adobe Photoshop

Mirage umożliwia korzystanie z filtrów Photoshopa (testowane na przykład z filtrami Google© Nik). Aby zastosować filtry, przejdź do okna dialogowego drukowania Mirage i wybierz „Zdjęcie”, a następnie „Filtr”. Następnie po prostu wybierz filtr i kliknij „Zastosuj wybrany filtr”, aby go aktywować. Podczas gdy filtry w Photoshopie można zawsze zastosować tylko do jednego obrazu, Mirage umożliwia zastosowanie filtrów do wielu obrazów. Wybrane filtry są zawsze stosowane do wybranych plików załadowanych do Mirage 5.

 

Jeśli wybierzesz „Pokaż dla wybranego dokumentu”, okno dialogowe filtru zostanie otwarte jeden raz dla jednego pliku, a następnie zastosowane do wcześniej wybranych plików. Wybranie opcji „Pokaż dla każdego wybranego dokumentu” otwiera okno dialogowe filtru dla każdego pliku, ale nie dla kopii plików. Wybranie opcji „Pokaż dla każdej wybranej kopii” otwiera okno dialogowe filtrów dla wszystkich plików, nawet kopii.

Wskazówka: Wariacje tego samego obrazu mogą mieć różne ustawienia filtrów. „Nie pokazuj”: jeśli wybrane jest zapisane ustawienie filtra, filtry są stosowane bez otwierania okna dialogowego filtrów. Uwaga: W przypadku filtrów, których nie można zautomatyzować w programie Photoshop, Mirage wyświetli tylko opcję „Pokaż dla każdego wybranego dokumentu”, ponieważ tych ustawień filtrów nie można zapisać. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych funkcji, filtrów programu Photoshop można również używać jako „zapisanych ustawień” dla procesów automatycznych. Pozwala to na zastosowanie kilku filtrów po kolei, na przykład nawet podczas procesów automatycznych.

 

8. Szybszy podgląd wydruku

Dzięki obsłudze OpenGL funkcje edycji obrazu są wyświetlane szybciej. Oczywiście Twój komputer musi obsługiwać OpenGL.

 

9. Prawdziwa struktura 64-bitowa nawet na Macu

Zarówno jako samodzielny program Mirage 5, jak i wtyczki Mirage są natywnymi aplikacjami 64-bitowymi. Znacznie poprawia to jednoczesne otwieranie wielu plików lub wyjątkowo dużych plików.

 

10. Ulepszony przepływ pracy

Droplety umożliwiają zautomatyzowane przepływy pracy. Jeśli utworzyłeś droplet, a następnie przeciągnąłeś pliki do dropletu, gdy okno dialogowe drukowania jest już otwarte, ustawienia dropletu są automatycznie stosowane do nowych plików. Jeśli na przykład drukarka i papier są już zapisane w droplecie, te zapisane ustawienia zostaną zastosowane, a poprzednio wybrane ustawienia zostaną nadpisane.

Wskazówka: Droplety utworzone w Mirage 3 mogą być również używane w Mirage 4 (po dwukrotnym kliknięciu). Więcej informacji o kropelkach znajdziesz w instrukcji.

 

11. Zoptymalizowane okno dialogowe drukowania

W razie potrzeby drukarki lub nowe nośniki można teraz dodawać bezpośrednio w oknie głównym. Menu wyboru „on” pokazuje teraz podmenu zawierające załadowany nośnik. Ponieważ niektóre rodzaje papieru mają niestety w niektórych przypadkach ten sam identyfikator nośnika od producentów drukarek, czasami w tym momencie wyświetlanych jest kilka nośników do wyboru. Wybierz, który nośnik jest załadowany. Jeśli nośnik wybrany w Mirage różni się od nośnika załadowanego do drukarki, zostanie wyświetlony żółty trójkąt ostrzegawczy. Pomaga to uniknąć błędów drukowania.

Zmianie uległ kreator drukarek w Mirage. Nowy kreator zawiera teraz listę wszystkich wykrytych i obsługiwanych drukarek. Nadal możesz dodawać drukarki w kreatorze drukarki, tak jak przed użyciem przycisku „Dodaj ręcznie”. Menu „Standardowe rozmiary” pokazuje szerokość rolki określoną przez drukarkę. Żółty trójkąt ostrzegawczy obok papierowego wyświetlacza wskazuje, że szerokość ustawiona ręcznie w Mirage nie odpowiada szerokości określonej przez drukarkę.

 

12. Nowe dodatkowe tryby pomiaru PRO

Tryby standardowe „M1” i „M0” m ożna znaleźć w oknie dialogowym „Ustawienia…” w sekcji „Zaawansowane”. Nowe metody pomiarowe są obsługiwane tylko przez Epson SpectroProofer ILS30EP.

Uwaga: Dodatek Mirage PRO jest dostępny tylko wtedy, gdy masz ważną licencję na ten dodatek.

 

13. Chroma Optimizer

Gdy używana jest drukarka Canon z Chroma Optimizer, główne okno „Mirage Print” zawiera dodatkowe pole wyboru „Chroma Optimizer” obok pola „Najdrobniejsze szczegóły”.

Dostępne są następujące ustawienia:

 • CO Auto: Chroma Optimizer jest stosowany wszędzie tam, gdzie jest atrament
 • CO All (everywhere): Chroma Optimizer jest stosowany do całego obszaru drukowania (bez marginesów wydruku)

 

14. Ładowanie niestandardowych nośników

Niektóre drukarki (zwłaszcza Epson SureColor SC-S i Canon PRO) umożliwiają zapisywanie ustawień dla niestandardowych nośników bezpośrednio w drukarce. Po uruchomieniu Mirage lub przełączeniu się na jedną z tych drukarek w Mirage, Mirage próbuje wyszukać informacje na temat przechowywanych tam multimediów lub zaktualizować zmiany.

Komunikacja między Mirage a drukarką jest wskazywana przez wirujące pomarańczowe kółko, które zmienia kolor na zielony, gdy się powiedzie, i na czerwony, gdy coś pójdzie nie tak z zapytaniem. Ten proces może zająć trochę czasu w zależności od liczby załadowanych nośników. Nośniki załadowane z drukarki w ten sposób są pokazane w menu „Ustawienia…” w sekcji „Nośniki niestandardowe” z dopiskiem „@Twoja drukarka”.

 

15. Pełne wsparcie przestrzeni kolorów LAB

Oprócz danych RGB i CMYK Mirage obsługuje pliki utworzone w przestrzeni kolorów LAB.

 


 

Co Mirage 5 ma do zaoferowania?

 

1. Druk z szablonów

Szablony to elementy zaprojektowane specjalnie do wypełnienia obrazami. Szablony zawierają gniazda. Szczelina to kwadratowy obszar, w którym można umieścić obraz. Obrazy można dowolnie obracać i umieszczać w szczelinach. Szczeliny mogą częściowo lub całkowicie zachodzić na siebie i być sortowane w górę lub w dół zgodnie z wymaganiami.

Każdemu slotowi automatycznie przypisywany jest numer. W razie potrzeby sloty mogą być automatycznie wypełniane obrazami w przeglądarce szablonu. Ten sam numer można przypisać do wielu gniazd. Jeśli istnieje wiele gniazd o tym samym numerze i obraz zostanie przeciągnięty do jednego z tych gniazd, wszystkie gniazda o tym samym numerze zostanie automatycznie wypełniony tym samym obrazem – idealny np. do zdjęć paszportowych i aplikacyjnych. „Maski” dają użytkownikom szereg opcji projektowania obrazu. Maski to obrazy pikselowe lub wektorowe, które opisują, które części szczelin zostaną wydrukowane. Oczywiście utworzone przez Ciebie układy wydruku można konwertować do „szablonów” i zapisać.

Mirage 5 zawiera wiele różnych szablonów.

 

2. Edytor szablonów

Możesz użyć Edytora szablonów do projektowania własnych, kreatywnych i oszczędzających pracę szablonów druku. Pomysłowa koncepcja obsługi Mirage
– z funkcjami specjalnie zaprojektowanymi do tworzenia szablonów – jest naturalnie odzwierciedlona w Edytorze szablonów.
Oto kilka przykładów funkcji:

 • Oprócz monochromatycznych teł ustawienia „Tła szablonu” umożliwia wybór własnych plików graficznych jako tła.
 • Możesz edytować rozmiar i układ gniazd w opcji ustawień „Ramka gniazda”. Wybierz gniazdo, które chcesz edytować, aby dostosować ramkę gniazda.
 • Możesz użyć ustawień „Skala obrazu gniazda”, aby określić sposób skalowania plików obrazów po wstawieniu do gniazda, np. proporcjonalne wypełnienie itp.
 • Możesz użyć ustawień „Maska gniazda”, aby wstawić indywidualne maski dla każdego gniazda.

Kliknij przycisk informacji w opcjach ustawień lub zapoznaj się z instrukcją, aby uzyskać więcej informacji na temat opcji ustawień.

 

3. Dowolny układ plików na rozkładówce

W DINAX Mirage 5 obrazy można swobodnie i niezależnie przesuwać/umieszczać na rozkładówce. Ponieważ obrazy mogą się nakładać, dostępnych jest wiele nowych opcji projektowania, umożliwiając na przykład tworzenie kolaży i wiele więcej. Jest to szczególnie przydatne przy projektowaniu dokumentów wielostronicowych (albumów fotograficznych itp.). Nie ma ograniczeń dla Twojej kreatywności. Powstałe w ten sposób „układy” można jednym kliknięciem przekształcić w szablon i wykorzystać ponownie w dowolnym momencie.

 

4. Przejrzysty interfejs programu

Interfejs programu Mirage 5 sprawia, że poprzednie okno „Upuść pliki tutaj” staje się zbędne. Po prostu przeciągnij pliki do obszaru „Podgląd wydruku” w oknie Mirage. Zmieniony pasek menu poprawnie organizuje wszystkie funkcje w grupy. Zintegrowano tu również „Mirage Job Archive”. W rezultacie wcześniej niezależny program do zarządzania poprzednie zadania drukowania nie są już potrzebne. Zmiany w oknie dialogowym ustawień, np. dopasowanie/pozycjonowanie obrazów, można teraz cofać krok po kroku zgodnie z wymaganiami. Na przykład, jeśli chcesz usunąć wszystkie pliki z okna Mirage bez zamykania samego Mirage, możesz użyć pozycji menu „Plik ⇒ Zacznij od nowa”. W rezultacie nie tylko wszystkie kopie są usuwane z obszaru drukowania, ale także wszystkie załadowane dokumenty.

 

5. Ulepszony podgląd wydruku

Przejrzysty podgląd wydruku pokazuje wszystkie strony wydruku obok siebie w przewijanym obszarze. Za pomocą przycisków „<<”, „<”, „>”, „>>” można przechodzić do przodu, do tyłu lub na początek/koniec strony.

 

 

6. Przeglądarka plików i szablonów

Przeglądarka plików i szablonów oferuje znacznie ulepszony przegląd przesłanych plików graficznych i nowych szablonów. W razie potrzeby można wybierać, umieszczać, wyszukiwać i zmieniać pliki obrazów w rozmiarze podglądu. Ponadto funkcja „Filtr” umożliwia szybkie wyszukiwanie, np. według „już umieszczony”, „nie umieszczony”, „portret”, „krajobraz” itp. Kolejne obrazy lub szablony można umieścić w obszarze drukowania, przeciągając i upuść.

 

 

7. Wiele zadań drukowania w tym samym czasie

Dzięki Mirage 5 po raz pierwszy możesz utworzyć dowolną liczbę zadań drukowania i przygotować je oddzielnie. Możesz utworzyć nowe zadanie drukowania, wybierając „Plik –> Nowy” na pasku menu. Oczywiście możesz także usuwać zadania, które zostały rozpoczęte lub które zostały już wydrukowane. Nowa elastyczność umożliwia „wstrzymywanie” bardziej złożonych zadań podczas ich przygotowywania, aby „w międzyczasie” szybko wydrukować kolejny plik.

 

8. Funkcja „Cofnij/Powtórz”

Ostatnie zastosowane zmiany (np. w oknie dialogowym ustawień lub poprzez ręczne przesunięcie obrazu w układzie) można cofnąć w razie potrzeby. W tym celu użyj odpowiednich wpisów w menu „Edycja” lub standardowych skrótów klawiaturowych (np. „Ctrl Z” i „Shift Ctrl Z”). Po wysłaniu zadania drukowania przycisk „Drukuj” zmienia się na „Drukuj ponownie”, o ile nie wprowadzono żadnych zmian.

 

9. Ulepszona obsługa/umieszczanie osadzonych logotypów

Jeśli chcesz zintegrować własne logo z plikami do druku, możesz skalować i swobodnie przesuwać logo na wydruku i podglądzie strony za pomocą myszy. W tym celu umieść kursor nad ręcznie osadzonym logo, aby wyświetlić/użyć odpowiednich „uchwytów”.

 

10. Narzędzia do edycji obrazu

 • "Blur" - w zakładce „Zdjęcia” znajduje się panel, jeśli chcesz zastosować „rozmycie” gaussowskie do obrazów. Skorzystaj z „Podglądu Pixel-Exact”, aby właściwie ocenić siłę efektu.
 • „Rzuć cień” - znajduje się pod zakładką „Dodatkowe”. Obrazy mogą być drukowane z cieniem. Możesz wybrać kolor cienia za pomocą selektora kolorów lub pipety (jak w przypadku kolorowych obramowań). Parametry cienia można ustawić za pomocą suwaków:
  • Nieprzezroczystość
  • Kierunek (w stopniach względem obróconego obrazu, tj. wyrównanie cienia pozostaje niezmienione taki sam, nawet jeśli obraz jest drukowany z obrotem)
  • Miękkość cienia
  • Offset między cieniem a obrazem

 

11. Tryb drukowania „Tylko czarny atrament”

Niektóre modele drukarek oferują tryb drukowania „Czarny”. Podczas korzystania z tego trybu w zadaniu drukowania używany jest tylko czarny atrament (bez szarego atramentu). Ten tryb jest dostępny tylko w przypadku niektórych modeli drukarek i określonych kombinacji papieru/atramentu.

 

 

12. Opcja ustawień „Symulacja”

W przypadku specjalnych zastosowań doświadczeni użytkownicy mogą chcieć na przykład symulować na swojej drukarce, jak wydruk będzie wyglądał na innej drukarce. Ta funkcja „sprawdzania”, jak jest znana, jest teraz składnikiem wszystkich wersji Mirage 5. Opcja ustawień „Symulacja” znajduje się w zakładce „Dodatkowe”. Możesz wybrać wszystkie profile CMYK dostępne w Twoim systemie jako profile symulacji.

 

13. Dodatkowe znaczniki drukarskie

W menu ustawień „Drukuj znaki” masz opcję przesuwania znaczników „do wewnątrz” za pomocą „Wstawki…”, aby zapobiec nakładaniu się białych elementów. W nowym menu „Page Print Marks” Mirage 5 umożliwia tworzenie znaczników dla całej rozkładówki oprócz zwykłych znaczników drukowania (znaczniki przycięcia na obraz itp.). Jeśli np. na rozkładówce zostaną umieszczone dwa obrazy, to znaczniki druku nowej strony zostaną umieszczone dokładnie wokół tych dwóch obrazów. Oczywiście odstępy do obrazu można ustawić według indywidualnych wymagań. Opcja ustawień „Znaki wydruku strony” jest domyślnie ukryta i można ją wyświetlić, klikając grupy ustawień prawym przyciskiem myszy.

 

14. Wsparcie dla aktualnych systemów operacyjnych

Mirage 5 obsługuje obecne systemy operacyjne, takie jak macOS 13 (Ventura), Windows 11 i Adobe CC 2023. Aby zainstalować Mirage 5, na komputerze musi działać co najmniej system Windows 10 lub macOS High Sierra. Aby uzyskać więcej informacji na temat Mirage 5 i przystępnych cenowo aktualizacji Mirage 4 do aktualnej wersji, odwiedź stronę internetową: dinax.com

 


 

Rodzaje licencji DINAX Mirage 5

 • Single Seat License - 1 stanowisko / 1 komputer
  Licencja jednostanowiskowa DINAX Mirage 5 Master Edition Single Seat License umożliwia korzystanie z oprogramowania na jednym komputerze. Aby korzystać z tej licencji, potrzebujesz aktywnego konta na serwerze licencyjnym Mirage oraz połączenia z internetem. Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z kluczem aktywacyjnym, którego możesz użyć do aktywacji instalacji Mirage 5.
 • Floating License - 1 stanowisko / wiele komputerów
  Licencja pływająca DINAX Mirage 5 Floating License jest licencją standardową i umożliwia korzystanie z oprogramowania Mirage 5 na więcej niż jednym komputerze, ale tylko na jednym komputerze w danym momencie. Do korzystania z tej licencji potrzebne jest aktywne konto na serwerze licencyjnym Mirage oraz połączenie internetowe. Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z kluczem aktywacyjnym, którego możesz użyć do aktywacji instalacji Mirage 5. Licencja pływająca umożliwia korzystanie z programu DINAX Mirage 5 kolejno na kilku komputerach, ale nie jednocześnie.
 • Multiple Seat - dodatkowe 1 stanowisko / 1 komputer
  Licencja DINAX Mirage 5 Multiple Seat pozwala na korzystanie z programu na kolejnym dodatkowym 1 komputerze (1 stanowisku) w tym samym czasie. Dodatkowe stacje robocze (stanowiska) są przypisane do użytkownika. Udostępnianie konta jest niedozwolone. Wymaga posiadania licencji 1-stanowiskowej (Single Seat License) lub licencji pływającej (Floating License).

 

DINAX Mirage 5
dla drukarek i ploterów CANON

DINAX Mirage 5
dla drukarek i ploterów EPSON

 


 

14-dniowa wersja próbna
Pobierz wersję próbną Mirage Free Trial Version i wypróbuj za darmo przez 14 dni.
Bez ograniczeń, pełna funkcjonalność.

Pobierz Mirage Free Trial Version

 

Uwaga
Wsparcie dla Mirage 4.x zakończy się 31.12.2023!

 

Żródło: dinax.com

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl