Kategorie blog
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Konsola LOUPEDECK - uwolnij swoją kreatywność
Konsole edycyjne LOUPEDECK CT, PLUS, LIVE - uwolnij swoją kreatywność

 

LOUPEDECK CT

Ulepsz edycję i uwolnij swoją kreatywność

Jeśli chodzi o pracę twórczą, im swobodniej skupiasz się na tym co tworzysz, tym lepiej. Edycja to wysoce spersonalizowany proces - każdy ma swoje ulubione narzędzia, oprogramowanie i skróty. Konsola Loupedeck CT sprawia, że narzędzia, których używasz, są na wyciągnięcie ręki dzięki przyciskom, pokrętłom i ekranom dotykowym, które możesz całkowicie dostosować i zorganizować zgodnie z własnym sposobem pracy. Loupedeck CT jest gotowa do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka dzięki szerokiemu zestawowi integracji z Twoim ulubionym oprogramowaniem, umożliwiając swobodną pracę w programach Premiere, Final Cut Pro, Photoshop, Lightroom, Ableton Live i wkrótce więcej - wszystko z jednego interfejsu użytkownika.

Stworzony do pracy z myszą i klawiaturą - Loupedeck CT przenosi Twoją kreatywność na zupełnie nowy poziom.

 

LOUPEDECK+

Usprawnij proces edycji i skup się na tym, co naprawdę ważne

Poznaj konsolę, która sprawia, że edycja zdjęć i wideo jest drugą naturą i pozwala skupić się na tym, co naprawdę ważne - na uzyskaniu idealnej edycji. Stworzona dla profesjonalistów konsola edycyjna Loupedeck+ ma intuicyjny interfejs użytkownika z elementami sterującymi do retuszowania i dostrajania pracy. Loupedeck Plus została zbudowana, aby ulepszyć funkcje edycji Adobe Lightroom, Adobe Premiere Pro CC, Adobe Photoshop i Final Cut Pro X. Wszystkie używane funkcje są uporządkowane według kategorii. Dlatego nie musisz przeskakiwać między menu, panelami i podmenu, są one wszystkie w jednym miejscu - na wyciągnięcie ręki. Tryb pełnoekranowy umożliwia edycję bez odrywania wzroku od obrazu lub wideo.

Dzięki Loupedeck+ Twoje dłonie, oczy i kreatywność współpracują w doskonałej harmonii.

 

LOUPEDECK LIVE

Przyszłość tworzenia treści na żywo.
Bądź kreatywny. Działaj intuicyjnie. Przejdź na Live!

Niezależnie od tego, czy tworzysz zdjęcia lub filmy, kontrolujesz transmisję na żywo, grasz w gry czy przeglądasz internet - Loupedeck Live to potężna i konfigurowalna konsola zaprojektowana tak, aby narzędzia i funkcje, których potrzebujesz, były na wyciągnięcie ręki. Będąca naturalnym rozszerzeniem klawiatury, myszy, tabletu graficznego i pióra, konsola Loupedeck Live usprawnia Twój workflow, dając Ci więcej czasu na skupienie się na rzeczach, które mają znaczenie - wyrażaniu swojej kreatywności i dzieleniu się tym co stworzysz z innymi. Dzięki płynnym i intuicyjnym elementom sterującym, upakowanym w kompaktową i przenośną obudowę, Loupedeck Live sprosta wszystkim Twoim potrzebom - w studio, w podróży lub w domu.

Integracja z szeroką gamą programów do tworzenia i streamowania sprawia, że tworzenie, komponowanie, edycja na żywo nigdy nie były tak proste i płynne.

 

Konsola edycyjna LOUPEDECK CT

LOUPEDECK CT

 Ulepsz swoją edycję i uwolnij kreatywność dzięki konsoli stworzonej dla profesjonalistów.

Konsola LoupeDeck CT

Konsola edycyjna LOUPEDECK +

LOUPEDECK+

Osiągnięcie idealnej edycji szybko staje się drugą naturą dzięki intuicyjnym przyciskom i pokrętłom Loupedeck+.

Konsola LoupeDeck Plus

Konsola edycyjna LOUPEDECK Live

LOUPEDECK Live

Zapewnia najwyższą jakość przesyłania stream'a. Twórz, edytuj i przesyłaj na żywo. Go. Live.

Konsola LoupeDeck Live

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl