Kategorie blog
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Tablety WACOM - technologia wspierająca projektowanie
Tablety WACOM - technologia wspierająca projektowanie

Tablety Wacom Cintiq i Intuos stworzone do projektowania

Projektujesz odzież, wyznaczasz nowe trendy w modzie, projektujesz produkty codziennego użytku? Potrzebujesz narzędzia, które Ci to ułatwi i wyniesie Twoją kreatywność na wyższy poziom.

 

Tu zaczyna się innowacja

Zastanawiasz się czemu tak wiele uczelni artystycznych i projektowych naucza korzystając z najnowszego sprzętu firmy Wacom. Znajdziesz w nich laboratoria pełne ekranów piórkowych Cintiq i studentów pracujących również na najnowszych tabletach piórkowych Wacom Intuos Pro. Powód? Nauczanie ponadczasowych zasad projektowania, jednocześnie zachęcając do innowacji i rozwoju osobistego stylu, ale również zaszczepianie  technologii. Absolwenci, którzy pracują szybciej, lepiej współpracują i tworzą wyjątkowe obrazy i produkty.

 

Technologia wspierająca projektowanie

Profesjonalne tablety Wacom współpracują ze wszystkimi aplikacjami najczęściej używanymi przez projektantów. Dzięki kreatywnemu ekranowi piórkowemu lub kreatywnemu tabletowi piórkowemu te aplikacje są w pełni zoptymalizowane pod kątem czułego na nacisk pióra Wacom. Komfort, ergonomia trzymania piórka Wacom Grip Pen lub Wacom Pro Pen oraz wrażenie rysowania bezpośrednio na ekranie Cintiq zapewniają uczucie pracy na zwykłych papierach, ale z zachowaniem wszystkich zalet produktów cyfrowych. Płynne, czyste linie. Subtelne niuanse w szczegółach. Różnice w głębi koloru. Wszystko z możliwością pracy na warstwach, dzięki czemu zmiany są szybkie i łatwe.

 

Projektowanie 3D

Ze względu na to, że proces projektowania przenosi się z 2D do 3D, wielu twórców woli używać pióra ze względu na jego naturalną kontrolę i wygodę podczas pracy z popularnymi aplikacjami 3D. Używając tabletów Wacom masz możliwość łączenia 2D i 3D. Modeluj to, co jest łatwe do modelowania, jednocześnie rysując to, co jest łatwe do narysowania. Twórz złożone krzywe i geometryczne kształty, maluj wzorami, teksturą i kolorami.

Kiedy przychodzi czas na zaprezentowanie produktu końcowego, nic nie przebije kreatywnej mocy produktów Wacom. Dodaj wszystkie szczegóły, takie jak otoczenie, krajobrazy, ludzi, styl życia i spraw, by Twoje projekty odniosły sukces. Profesjonalne produkty Wacom i talent to fundament, na którym oparty jest Twój sukces.

 

Wacom Multi-touch

Multi-touch

Znaczące postępy w oprogramowaniu firm Autodesk, Corel®, Toon Boom™, a ostatnio Adobe®, pozwoliły wykorzystać zalety wielodotykowego interfejsu Wacom jako zintegrowanego elementu ekranu piórkowego. Teraz możesz pracować bardziej płynnie, korzystając z kreatywnych atrybutów pióra w jednej ręce, a drugą powiększać, przesuwać lub obracać obraz. Poczujesz się całkowicie zanurzony w swojej pracy! Połączenie wyświetlanych na ekranie skrótów i opatentowanego ExpressView sprawi, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna.

Design ma znaczenie

Projektowanie. Pomysł. Twój talent do wizualizacji i tworzenia. To wszystko w połączeniu z narzędziami firmy Wacom sprawi, że Twoja praca stanie się bardziej naturalna, łatwa i szybsza. Korzystaj z oszczędzających czas narzędzi zwiększających produktywność na kreatywnym ekranie piórkowym Cintiq. Zwiększ wydajność, dzięki skrótom zaprogramowanym w przyciskach ExpressKeys™, paskach dotykowych, menu kołowym i przyciskach bocznych piórka.

Właśnie z tego powodu szkoły artystyczne i projektowe przedstawiają swoim uczniom sprzęt Wacom na wczesnym etapie nauki. Skorzystaj w pełni z dostępnych kreatywnych tabletów Wacom.

Tablet Wacom

 

Poznaj tablety stworzone do projektowania

Tablet Wacom MobileStudio Pro

Wacom MobileStudio Pro

Komputer z ekranem piórkowym o ultrawysokiej rozdzielczości, zaprojektowany dla kreatywnych profesjonalistów

 Tablet Wacom

Tablet Wacom Cintiq Pro 16

Wacom Cintiq Pro 16

Ekran piórkowy o ultrawysokiej rozdzielczości z funkcjami wielodotykowymi przeznaczony dla kreatywnych profesjonalistów

Tablet Wacom

Tablet Wacom Cintiq 22 FHD

Wacom Cintiq 22 FHD

Ekran piórkowy o wysokiej rozdzielczości przeznaczony dla kreatywnych profesjonalistów

Tablet Wacom

 

Tablet Wacom Intuos Pro

Wacom Intuos Pro

Profesjonalny tablet piórkowy z funkcjami wielodotyku, dostępny w 3 rozmiarach

Tablet Wacom

Tablet Wacom Intuos

Wacom Intuos Pen

Tablet piórkowy zapewniający po prostu wspaniałe wrażenia z użytkowania. To nie może być prostsze

Tablet Wacom

 

 

Źródło: wacom.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl